فجرسپاسی در پایین جدول اما امیدوار به راه‌یابی به لیگ‌برتر

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه :

اسماعیل زارع، سرمربی موقت فجرسپاسی شیراز درباره شکست تیمش برابر مس کرمان در هفته شانزدهم لیگ‌ دسته یک اظهار کرد: یک فوتبال سرعتی و فراتر از لیگ یک را شاهد بودیم. در این بازی حدس می‌زدیم که تیم مس کرمان، تیمی فیزیکی‌ است و بازی مستقیم انجام می‌دهد. ما مس کرمان را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم از کجا می‌خواهند به دروازه ما نفوذ کنند. ما تمام راه‌های ممکن را بستیم. اما روی بی‌مسوولیتی برخی از بازیکنان در دو صحنه گل دریافت کردیم و بازی را واگذار کردیم. در نیمه اول ما موقعیت خاصی نداشتیم و تیم حریف صاحب موقعیت بود. ولی در نیمه دوم ما بازی را بهتر شروع کردیم و روی ضعف مس کرمان توانستیم یک گل به حریف بزنیم و بازی دست ما بود. در ادامه اما نتواستیم تمرکز لازم را داشته باشیم و در دقایق آخر گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

او ادامه داد: به تیم مس کرمان تبریک می‌گویم اما حق تیم ما باخت نبود. با توجه به موقعیت‌های قطعی که داشتیم، بازی به سمت تیم ما می‌چربید اما نداشتن تمرکز و آمادگی ذهنی موجب شد تا در این بازی تن به شکست دهیم.

زارع در مورد شرایط باشگاه فجر در ادامه راه گفت: من فعلا مسوول فنی باشگاه فجر هستم و هنوز به عنوان سرمربی انتخاب نشده‌ام. آقای فلاح، مدیرعامل باشگاه این مسوولیت را به من دادند تا کارهای انتخاب بازیکن را انجام دهیم. برای یارگیری باید پول داشته باشیم. تیم‌های صدرنشین بیش‌تر به دنبال چنین بازیکنانی می‌روند چون پول و هزینه خرید این بازیکنان را دارند. ما سه چهار بازیکن خوب را برای تقویت تیم مد نظر داریم. بازیکنان خودمان روز به روز بهتر می‌شوند و شرایط بهتری را تجربه می‌کنند.

سرمربی موقت فجر در ادامه اضافه کرد: کار برای صعود به لیگ‌برتر سخت است. ما برای بهتر کردن شرایط خود نسبت به نیم فصل اول امید داریم؛ هیچ چیز هم در فوتبال غیر ممکن نیست. بعضی از اتفاقات فوتبال ممکن است به نفع یکی و به ضرر یکی دیگر باشد. ما امید صعود به لیگ‌برتر را داریم ولی ما برای ادامه راه نیاز به تقویت تیم و جذب بازیکن داریم. ما چند مصدوم داریم که برای ادامه راه باید برای آن‌ها جایگزین داشته باشیم.

وی ادامه داد: شما فیلم‌های بازی ما را ببینید، در هر بازی موقعیت ایجاد می‌کنیم و در ضربات آخر مقداری ضعیف عمل می‌کنیم. در بازی‌های بیرون خانه نیز بهتر از داخل خانه بودیم. باید در ادامه راه تیم به یک خودباوری جمعی برسد تا بتواند نتایج بهتری بگیرد.

اسماعیل زارع در پایان خاطرنشان کرد: از هوادارن درخواست دارم مقداری صبور باشند. تا دقیقه ۹۰ تشویق و حمایت کنند. بعد از دقیقه‌ ۹۰ هر گله‌ای  که دارند بیان کنند.

منبع: ایسنا