قدوس: مشکلی بابت گل‌زنی نداریم

مهاجم تیم‌ملی معتقد است که این تیم مشکلی از بابت گل‌زنی ندارد.

به گزارش شبکه لحظه:

تیم‌ملی فوتبال ایران دیشب (سه‌شنبه) در دیداری دوستانه مقابل ونزوئلا به تساوی یک بر یک رسید. سامان قدوس درباره دیدار مقابل این تیم، اظهار کرد: ونزوئلا حریف خوبی بود و بازی برابر این تیم خیلی خوب و مفید بود. ونزوئلا خیلی خوب بازی می‌کرد و می‌جنگید اما من معتقدم باید بهتر بازی می‌کردیم. البته شایسته برد بودیم، منتها از موقعیت‌هایی که به دست آوردیم به خوبی استفاده نکردیم. اگر از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده می‌کردیم باید با تعداد گل‌های بیشتری برنده مسابقه می‌شدیم. ما برای بازی بعدی باید آماده شویم و با بازی‌های بیشتری به مسابقات بزرگ جام ملت‌های آسیا قدم بگذاریم.

اودر ادامه افزود: من نگرانی برای گل زدن مهاجمان در تیم ملی ندارم. ما مهاجمان خوبی در تیم ملی داریم و به هیچ عنوان مشکل گلزنی نخواهیم داشت. ما باید تلاشمان را بیشتر کنیم و هر روز عملکردمان بهتر از روز قبل باشد.

بازیکن تیم ملی در ادامه گفت: ما همیشه با مشکلاتی در زمینه آماده سازی سر و کار داریم که نمی‌دانم چگونه باید با آن کنار بیاییم اما کادر فنی تیم ملی در هر اردو و تورنمنت تمام تلاش خود را برای افزایش تمرکز بازیکنان به کار می‌گیرد که این برای ما خیلی خوب است.

قدوس در پایان بیان کرد: من خیلی خوشحالم که اینجا هستم و در آستانه مسابقات بزرگ جام ملت‌های آسیا هستیم. من با تمام وجودم می‌خواهم بازی‌ها و عملکرد خوبی در این مسابقات داشته باشم.

منبع:خبرگزاری ایسنا