قراب: خیلی‌ها از استقلال رفتند و پشیمان شدند

یک عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران با بیان این که رسانه‌یی کردن مسائل درونی باشگاه کار صحیحی نبود که از جانب حسینی انجام شد، ابراز امیدواری کرد این مساله با درایت باشگاه و خارج شدن حسینی از درگیری ذهنی‌اش حل شود.

جواد قراب، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال به گزارش شبکه لحظه و در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت این تیم اظهار کرد: خوشبختانه بعد از دو پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان شرایط ایده‌آلی داریم و استقلال به زودی در کورس رقابت برای صدرنشینی لیگ برتر قرار می‌گیرد. استقلالی‌ها توانایی‌های خود را نشان دادند و کار سختی هم مقابل نفت دادشتند چون آن‌ها بسیار تلاش می‌کردند و البته هواداران آن‌ها حواشی زیادی ایجاد کردند که باشگاه استقلال پیگیر این حواشی است.

او اضافه کرد: در کل فکر می‌کنم استقلال با روندی که دارد روی ریل پیروزی‌های پی‌درپی قرار می‌گیرد.

قراب هم‌چنین در مورد اظهارات اخیر حسین حسینی مبنی بر جدایی‌اش از استقلال هم، گفت: او دروازه‌بان جوانی است و واقعا از اظهارات او تعجب کردم. به طور کلی سرمربی هر تیم تصمیم می‌گیرد که چه کسی بازی کند و چه کسی بازی نکند. حسینی باید فکر کند که بسیاری از بازیکنان آرزوی‌شان این است که نیمکت نشین تیم بزرگی مثل استقلال باشند. خیلی‌ها از این تیم رفتند و پشیمان شدند و این مساله بارها اتفاق افتاده است. ضمن این که حسینی فراموش نکند که بخش قابل توجهی از رکوردش در دوره سرمربی‌گری شفر اتفاق افتاد و قطعا شفر او را دوست دارد.

او ادامه داد: رسانه‌یی کردن مسائل درونی باشگاه کار صحیحی نبود و این اتفاق باعث شد تا شیرینی دو پیروزی اخیر در کام هوادارن تلخ شود. من امیدوارم با درایت فتحی و شفر و خارج شدن حسینی از درگیری ذهنی‌اش، این مساله حل شود. شاید بهتر بود حسینی با چند پیشکسوت قدیمی قبل از صحبت کردن مشورت می‌کرد.

این عضو هیات‌ مدیره باشگاه استقلال در پایان بیان کرد: لازم نیست که این جمله را تکرار کنم که باشگاه استقلال از هر نامی بزرگ‌تر است. خیلی اسم‌ها به اینجا آمدند و رفتند اما مالک این تیم هواداران هستند.