قوچان‌نژاد در تبریز؟ / تراکتور کهکشانی‌تر می‌شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه لحظه؛ تیم فوتبال تراکتورسازی بعد از واگذار شدن به زنوزی مالک این تیم، سعی در جذب ملی پوشان ایران داشت. در این امر هم کاملا موفق عمل کرد و حالا بدون اغراق پرستاره‌ترین تیم ایران است.

زنوزی خیلی زود پیش از آغاز فصل با مسعود شجاعی و اشکان دژاگه مذاکره کرد و همان روز قراردادی را با انها به امضا رساند. احسان حاج صفی سومین گزینه زنوزی مالک باشگاه بود که بعد از صحبت کوتاه منجر به امضای قرارداد شد.

استوکس مهاجم گلزن و ایرلندی تراکتور که از این تیم جدا شد، زنوزی در مقابل نگرانی هواداران گفت یک مهاجم بهتر را به جای استوکس می‌آورم. حالا چند روز بعد از این اظهارنظر، زمزمه‌های مذاکره باشگاه تراکتورسازی با رضا قوچان‌نژاد به طور جدی مطرح شده است. البته کمی قبل‌تر از این ادعای زنوزی، تراکتور مذاکراتی هم با مهدی طارمی داشت تا بتواند او را به تیم اضافه کند.

حساب قوچان‌نژاد اما از طارمی جداست. مالک باشگاه تراکتورسازی مدت‌هاست که علاقه زیادی به جذب قوچان‌نژاد نشان می‌دهد و به‌شدت پیگیر حضور او در تبریز است. در حال حاضر دو طرف مذاکراتی را با یکدیگر انجام داده‌اند که این مذاکرات مثبت بوده، اما هنوز خروجی نداشته است.

در صورتی که گوچی به تراکتورسازی بیاید، چهارمین بازیکنی است که به صورت خیلی اتفاقی وارد لیگ ایران شده است. البته گوچی بعد از جام جهانی از تیم ملی ایران خداحافظی کرد.