لژیونر والیبال ایران در یونان: از شجاعی برای پیوستن به آ.ا.ک مشورت گرفتم

اولین لژیونر والیبال ایران در یونان قول داد که تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم جدیدش به کار خواهد بست. او همچنین از نقش مسعود شجاعی در پیوستنش به آ.ا.ک گفت.

به گزارش شبکه لحظه:

فرهاد سال افزون بازیکن تیم ملی والیبال ایران ترجیح داد تا به تیم آ.ا.ک آتن بپیوندد و به اولین بازیکن والیبال ایران تبدیل شود که به لیگ یونان می‌رود.

سال افزون درباره حضور در تیم یونانی گفت: این اولین بار است که برای رقابت‌های باشگاهی به تیمی خارج از لیگ ایران می‌پیوندم. فیلم‌های زیادی از بازی‌ها دیدم و حالا می‌خواهم این فضا را تجربه کنم. مسافت زیادی طی کردم و خیلی خسته هستم ولی از همان لحظه‌ای که به اینجا امدم، مهربانی و مهمان‌نوازی یونانی‌ها من را تحت تاثیر قرار داد. انتظار نداشتم هواداران آ.ا.ک من را در فرودگاه و خیابان بشناسند. من یاد گرفته‌ام که برای همه چیز بجنگم و مطمئن باشید سخت تلاش می‌کنم تا تیم را به موفقیت برسانم.

سال افزون در پایان گفت: می‌دانم بازیکنان خارجی خوب زیادی در لیگ والیبال یونان هستند و من هم تمام تلاش خودم را خواهم کرد. می‌خواهم سطح بازی آ.اک را بالا ببرم. من همیشه اهداف بلندپروازانه‌ای برای خودم ترسیم می‌کنم تا بتوانم به آن دست یابم. من برای حضور در آ.ا.ک از مسعود شجاعی مشورت گرفتم. البته از اسلونی و فرانسه پیشنهاد داشتم ولی ترجیح دادم به آ.ا.ک بپوندم.

سال افزون که قرار است پیراهن شماره ۴ تیمش را به تن کند، می‌تواند از روز دوشنبه برای تیمش به میدان برود.

منبع: خبرگزاری ایسنا