لیگ دسته اول فوتبال/ پیروزی گل‌گهر سیرجان در هفته هشتم

گل‌گهر سیرجان با پیروزی بر مس رفسنجان صدرنشینی خود را تثبیت کرد.

به گزارش  شبکه لحظه و به نقل از ایسنا هفته هشتم لیگ دسته یک فوتبال با بازی دو تیم گل‌گهر سیرجان و مس رفسنجان آغاز شد. این بازی که در ورزشگاه امام علی گل‌گهر برگزار شد، با گل زودهنگام تیم سیرجانی همراه بود و در دقیقه ۳، پیمان رنجبری اولین گل بازی را وارد دروازه مس رفسنجان کرد.

بهترین تیم لیگ دسته یک در خط حمله که در این بازی هم به دنبال زدن گل‌های بیشتر بود باز هم به سوی دروازه مس رفسنجان حمله کرد و در دقیقه ۲۵ مهرداد آوخ گل دوم گل‌گهر را به ثمر رساند.

شاگردان وینگو بگوویچ در ادامه باز هم دست از حمله برنداشتند و در دقیقه ۴۱ مهران گلزاری گل سوم را وارد دروازه مس رفسنجان کرد تا نیمه اول با نتیجه ۳ بر صفر به سود گل‌گهر پایان یابد.

در نیمه دوم عطش گل‌گهر برای گلزنی کمتر شد اما مس رفسنجان موفق شد یکی از گل‌های خورده را جبران کند. در دقیقه ۷۸ اکبر صغیری اولین گل مس رفسنجان را به ارمغان می‌آورد و نتیجه بازی ۳ بر یک شد.

در ادامه تلاش مس رفسنجان برای کمتر کردن اختلاف نتیجه بازی حاصلی در بر ندارد تا این بازی با نتیجه ۳ بر یک به نفع گل‌گهر پایان یابد و شاگردان بگوویج موفق به کسب سه امتیاز این مسابقه شوند.