محمد صادق فرجی از اهالی کاراته خداحافظی کرد

پس از معرفی سرپرست جدید فدراسیون کاراته، محمد صادق فرجی با انتشار پیامی از اهالی این رشته خداحافظی کرد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ،  محمد صادق فرجی که گفته می شد تا روز دوشنبه برای ارائه نامه بازگشت به کار خود از مسئولان وزارت ورزش مهلت گرفته، پس از رد این درخواست و مخالفت وزیر ورزش با این موضوع، ضمن ارائه استعفای خود، با انتشار پیامی از جامعه کاراته قدردانی و خداحافظی کرد.

فرجی در این پیام آورده است: «خداوند متعال را شاکرم که بر من منت نهاد و فرصتی دوباره رقم زد تا بار دیگر، بخشی از عمر خویش را در میان شما بزرگواران، دوستان عزیز، همکاران گرامی، پیشکسوتان محترم و جمع خانواده بزرگ کاراته سپری کنم.

در طی مدتِ کمتر از ۲ سالی که توفیق خدمت حاصل شد، در سایه همدلی، تلاش و پشتکارِ بی منت وحمایت همه جانبه جامعه بزرگ کاراته، موفقیتهای درخور و ارزشمندی به سرانجام رسید. کسب ۱ طلا و ۴ نقره پس از ۳۶ سال آن هم از ۵ فرصت ممکن در بازی های جهانی در سال ۲۰۱۷، قهرمانی در هر چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان نخستین بار در آسیا، کسب ۸ مدال از ۸ فرصت ممکن در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، کسب ۴ مدال از ۵ فرصت ممکن در بازی های المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین و کسب جایگاه نایب قهرمانی در مجموع مدال ها و نشان برنز تاریخی کاتای تیمی مردان، نخستین بار پس از ۴۸ سال و سومین بار پیاپی ایستادن بر سکوی قهرمانی کومیته تیمی پیکارهای جهانی در سال ۲۰۱۸ و همچنین قهرمانی در رقابتهای مهمِ لیگ های جهانی کاراته وان، کسب کرسی های بین المللی و فراهم آوردن زمینه های فراتر، از جمله افتخاراتی است که در همین مدت کوتاه به کاراته ایران تعلق گرفت.

افتخاراتی که جز با تلاش و انگیزه و تعامل باسایر قسمت ها و دستگاه ها محقق نشد و انشاءالله که با حرکت قطار کاراته بر همین ریل و مسیر، شاهد توفیق روزافزون قهرمانان سرافرازمان، خصوصاً در بازی های المپیک ۲۰۲۰ باشیم. در کنار این مدال آوری ها در حوزه قهرمانی، شاهد رشد و شکوفایی در بخش های دیگر از جمله توسعه همگانی، برگزاری کارگاه های آموزشی با رویکرد دانش افزایی و یکسان سازی و وحدت رویه، راه اندازی سایت سامانه الکترونیک فدراسیون بمنظور جمع آوری و مشخص شدنِ اطلاعات و داده های مربوطه، بازنگری و تدوین آیین نامه ها و همچنین اساسنامه فدراسیون کاراته و بازسازی سالن و نیز سایت اداری فدراسیون، پرداخت معوقات مالی، افزایش چشمگیر اعتبارات فدراسیون و سایر اقدامات مفید دیگری، که جز با همکاری و تلاش شما بزرگواران و حمایت همه جانبه و نگاه مثبت مسئولان وزارت و کمیته ملی المپیک مقدور نبود، به انجام نمی رسید.

فرجی با اشاره به خانواده بزرگ کاراته با بیان اینکه در این مدت از آموزه های انسانی، اخلاقی و فنی شما نصیب بنده شده اظهار داشت: باعث افتخار بنده بوده است. ضمن عرض سپاس و قدردانی از الطاف یکایکِ شما دوستان، مسئولان کمیته های مختلف فدراسیون و همچنین روسای همراه و عزیز هیات ها و سبک ها، بخصوص همکاران صدیق خودم، کادر و اعضای افتخارآفرین تیم های ملی و اصحاب رسانه، از خداوند متعال نعمات بیکران برایتان آرزومندم. با توجه به اینکه از این تاریخ، توفیق ادامه خدمت در خانواده کاراته را ندارم، همچنان در خدمت جامعه کاراته خواهم بود و با امید به اینکه اگر قصوری بوده، از صمیم قلب بخشیده و بنده را حلال فرمایید، همگی را به رب العالمین می سپارم.

در پایان برای برادر ارجمندم جناب محسن آشوری؛ این مرد بزرگوار و بسیار پر تلاش، نهایت موفقیت و بهروزی را در تمامی صحنه ها و مراحل زندگی و شغلی، از خداوند متعال خواهانم.

خدایا، سرنوشت مرا خیر بنویس؛ تقدیری مبارک تا هر چه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را که تو زود می خواهی دیر نخواهم.»

منبع: روابط عمومی فدراسیون کاراته