مربیان تیم‌های ملی اسلالوم مشخص شدند

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، سومین جلسه کمیته فنی به ریاست سرپرست دبیری فدراسیون و بحث و تبادل نظر در خصوص مباحث مختلف فنی برگزار شد.

در ابتدای جلسه سرپرست دبیری فدراسیون در خصوص عدم حضور محسن میلاد در این جلسه توضیح داد: البته او به دلیل تداخل کاری در این جلسه حضور ندارد و در جلسات بعدی حضور خواهد داشت.

حسین دهقانی ادامه داد: درباره بحث ریاست او در کمیته فنی، با توجه به تایید کمیسیون بررسی صلاحیت‌های مدیریتی وزارت ورزش در هفته گذشته و تایید حضور او در انتخابات ریاست فدراسیون باید استعفا دهد اما به عنوان عضو کمیته فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

وی افزود: البته طبق آئین‌نامه رئیس کمیته فنی رئیس فدراسیون است و رئیس می‌تواند این اختیار را تفویض کند که پیش از این به آقای میلاد تفویض شده بود و جلسات بعدی به ریاست سرپرست فدراسیون برگزار خواهد شد.

در ادامه جلسه اعضای کمیته فنی پس از استماع گزارش رئیس کمیته اسلالوم، مربیان تیم ملی در بخش بانوان و مردان را انتخاب کردند. 

بر این اساس در بخش بانوان کتایون اشرف به عنوان سرمربی و منیره نصر و سمیه فلاح‌عسگری به عنوان مربیان انتخاب شدند و در بخش مردان اسفندیار شیرمحمدی مدیر‌ تیم‌های ملی، مسعود خدایاری سرمربی بزرگسالان و زیر ۲۳ سال و بردیا مهرجو سرمربی جوانان انتخاب شدند.

در رشته آبهای آرام سرمربی تیم‌ ملی مواردی را مطرح کرد. 

بنا به پیشنهاد حسین ملکی سرمربی تیم ملی آبهای آرام و موافقت کمیته فنی از این پس او را به عنوان سرمربی کایاک و الیاس اقلیمی به عنوان سرمربی کانوکانادایی فعالیت خواهند کرد.

دیگر مصوبه کمیته فنی در خصوص اضافه شدن نفرات جدید به اردوی ملی و انجام تست در پایان اردوی مرحله اول بود. کمیته فنی با اضافه شدن قایقرانان منتخب سرمربی تیم ملی که در مسابقات قهرمانی کشور و تست انتخابی حضور داشتند موافقت کرد.

دیگر نفرات مدنظر سرمربی در پایان اردو در تست انتخابی شرکت خواهند کرد.

نفرات منتخب پایان اردوی اول به اردوی جنوب کشور اعزام می‌شوند و تست انتخابی بعدی در دهه سوم اسفندماه انجام خواهد شد.

در رشته روئینگ نیز در خصوص اردوها تصمیم‌گیری شد. بر اساس تصمیم کمیته فنی اردوهای روئینگ با حضور نفرات بیشتر تحت نظر افشین فرزام سرمربی مردان و بهناز مرادخانی سرمربی بانوان در دریاچه آزادی تشکیل شود و با انجام تست پایان اردو نفرات برتر برای حضور در مراحل بعدی انتخاب شوند.

در این جلسه کمیته فنی حسین دهقانی سرپرست دبیری، مرتضی محرابی، مسعود مهدوی‌نیا، ایرج اقلیمی، ناصر صفرخانی، حسین ملکی، عمران پورعسگرپرست، علیرضا محمدی، فرحناز امیرشقاقی و کتایون اشرف اعضای کمیته فنی حضور داشتند.

منبع: فارس