مربی تیم ملی وزنه برداری: غیبت سعید علی حسینی غیرموجه است

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، علی جباری مربی تیم ملی وزنه برداری  درباره آغاز تمرینات ملی پوشان در کمپ تیمهای ملی، اظهار داشت: این مرحله از اردوی تیم ملی بزرگسالان برای حضور در جام بین المللی فجر و قهرمانی ۲۰۱۹ آسیا برگزار می شود که ۱۷ وزنه بردار به اردو دعوت شدند که فقط سعید علی حسینی غیبتش در تمرینات غیرموجه است.

او ادامه داد: کیانوش رستمی شخصا تمریناتش را دنبال می کند. علیرضا سلیمانی و نیما آقایی، دو ملی پوش گیلانی با اجازه آقای برخواه در این مرحله اردو حضور ندارند که البته سلیمانی از دوم بهمن ماه در اردو حاضر خواهد شد و با سایر نفرات تمرین می کند. علی هاشمی روز گذشته به دلیل نامساعد بودن آب و هوای ایلام با کنسلی پرواز به تهران مواجه شد. وی با تاخیر توانست به تهران برسد و در تمرین امروز صبح حاضر شد. سیدایوب موسوی نیز به دلیل شرکت در مسابقات قهرمانی کشور و با صلاحدید سرمربی تیم، بعد از این رقابتها در اردو حاضر می شود.

جباری در خصوص آمادگی برای حضور در جام فجر در اهواز خاطر نشان ساخت: نفرات دعوت شده به این مرحله از اردوها، تمریناتشان را برای حضور در این رقابتها ادامه می دهند و در نهایت هفت وزنه بردار برای شرکت در آن به اهواز اعزام خواهند شد.

منبع: ایسنا