مهدی تارتار با صدور اطلاعیه‌ای جدایی خود را از باشگاه پارس جنوبی جم اعلام کرد

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، مهدی تارتار با انتشار بیانیه‌ای از هواداران تیم فوتبال پارس جنوبی خداحافظی کرد.

تارتار در  متن خداحافظی خود نوشت:
امروز که با شما هواداران خونگرم و نازنین پارس جنوبی صحبت می کنم، ذهنم به تازگی از سختی‌ها و دغدغه هایی که طی چند سال گذشته و به خصوص در لیگ اخیر پشت سر گذاشتیم رهایی یافته؛ اما همین حالا هم در دلم آشوب است از آن زحمتی که بازیکنان باتعصب و کادر بی‌نظیرمان کشیدند و در نهایت به آن چیزی که استحقاقش را داشتیم، نرسیدیم. شاید حالا زمان یادآوری تلخی ها نباشد، اما آنچه باید با شما مردم بزرگ شهرستان جم و بوشهری های عزیز در میان بگذارم، این است که اگر در لیگ هجدهم نیز در پارس جنوبی ماندم دلیلش فقط شاد کردن شما عزیزان بود. با کمک شما بود که پارس جنوبی فقط 3، 4 سال بعد از تاسیس به لیگ برتر رسید و در سال اول حضور همه را شگفت زده کرد. سومین سال را هم کنار شما ماندم، چون به ماجراجویی های تازه می اندیشیدم،اما حیف که برخی دوست نداشتند ثمره آن همه تلاش را ببینیم و انگار داستان چیز دیگری بود.خدای بزرگ را شکر می کنم که به دلم نگاه کرد و 3 سال مرا کنار جمی های بی نظیر قرار داد، جایی که با هم یکصدا برای موفقیت متحد شدیم و این، مهم ترین دستاوردم از 3 سال حضور مداوم در پارس جنوبی است.
ما با هم زندگی کردیم و حالا هرچه دارم خاطرات خوبی است که به واسطه شما مردم میهمان نواز رقم خورده است. اگرچه فصل عجیبی را در دوران مربیگری ام سپری کردم، اما حس مبارزه طلبی با وجود همه نداری‌ها و مشکلات اجازه نداد به فکر رها کردن بیفتم، حتی در نیم فصل که پیشنهادهای بسیار خوبی به دستم رسید. من، بازیکنان و همکارانی داشتم که از جان شان مایه می‌گذاشتند و هوادارانی را می دیدم که دلشان برد می خواست اما با شکست میدان را خالی نکردند. هرچه بود، تجربه ای بزرگ و درسی عبرت آموز در دوران مربیگری ام گرفتم که هرگز از یاد نمی‌برم و البته که به سختی های لیگ هجدهم افتخار می‌کنم.
هر آمدنی، رفتنی دارد… آن روز که پارس جنوبی را انتخاب کردم، هرگز به جدایی نمی اندیشیدم،امروز اما انگار زمانش است. در تمام این مدت فکر و ذکرم خوشحالی هواداران فوتبالدوستان جمی بود و خدا را شاهد می گیرم که هرچه در توان داشتم به اخلاص گذاشتم. 
جا دارد از آقایان بهرام رضاییان، عبدالرحیم خطیب، ایوب چراغی و سایر مدیران باشگاه پارس جنوبی نیز تشکر ویژه ای داشتم که در طول 3 فصل گذشته همواره مثل یک برادر کنارم بودند و شک ندارم این عزیزان با وجود کمبودهای موجود همه توان خود را برای موفقیت تیم گذاشتند. همچنین از عزیزانی چون مهندس یوسفی و مهندس موسوی، دکترسکینه الماسی، سیدعلی موسوی، محمد اسدی، حجت الاسلام گنجی امام جمعه محترم شهرستان جم و آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه محترم بوشهر و… ممنونم که همراه بودند.

مهدی تارتار
12/03/98

منبع: فارس