نفس راحت گواردیولا بعد از شکست

سرمربی منچسترسیتی از کسب سه امتیاز دیدار با هوفنهایم در لیگ قهرمانان اروپا ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش شبکه لحظه به نقل از  ایسنا و خبرگزاری ساکرنت، در حالی که هوفنهایم در دقیقه یک دروازه منچسترسیتی را باز کرد، دو بار دروازه خود را باز شده دید. سرخیو آگوئرو و داوید سیلوا گلزنان تیم سیتی بودند. سیتی که در بازی اول برابر لیون شکست خورده بود توانست با کسب سه امتیاز این دیدار به رده دوم جدول گروه راه یابد.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی بعد از برتری تیمش در این دیدار گفت: بعد از شکست در بازی اول خودامن در لیگ قهرمانان خیلی مهم بود که این دیدار را شکست نخوریم. متاسفانه خیلی زود دروازه ما باز شد ولی نشان دادیم شخصیت داریم و خیلی زود به بازی برگشتیم و گل تساوی را به ثمر رساندیم. همیشه شکست دادن تیم‌های آلمانی در خانه خودشان سخت است و در این دیدار هم تیم هوفنهایم بسیار خوب بازی کرد و با نظم خاصی در دفاع و حمله شرکت کرد.

گواردیولا در ادامه گفت: خیالم راحت شد. اگر این دیدار را برنده نمی‌شدیم کارمان در گروه ممکن بود سخت شود ولی توانستیم در اواخر بازی مزد بازی خوبمان را بگیریم و گل دوم را به ثمر برسانیم. شکست برابر لیون را حالا جبران کردیم و باید منتظر بازی‌های بعد باشیم.

این مربی اسپانیایی درباره نظر داور که پنالتی روی سانه را تشخص نداد گفت: می‌خواهم بازی‌های بعد کنار بازیکنانم باشم و مثل بازی با لیورپول و موناکو با مجازات روبرو نشوم و یبنابراین صحبتی درباره داوری نمی‌کنم.

بازی بعدی منچسترسیتی در لیگ برتر برابر لیورپول است که این دیدار در آنفیلد برگزار می‌شود و اهمیت زیادی برای دو تیم در راه حفظ صدر جدول دارد.