نقدی بر مصاحبه شفر؛تعامل با كی‌روش رمز حضور استقلالی‌های تيم‌ملی

به گزارش خبرنگار ورزشی لحظه، شفر سرمربی تيم استقلال تهران برخلاف برانكو قصد جدل با كارلوس كيروش را ندارد و بارها اين موضوع را در صحبت هايش به اثبات رسانده است. حتي زمانی كه كيروش بعد از جام ملتها، شخص كيروش را مقصر اصلی خط خوردن ووريا غفوری از تيم ملي اعلام كرد، شفر بازهم عليه سرمربی تيم ملی واكنشی نداشت و صرفا به گفتن اين جمله بسنده كرد كه من 5 بازی ووريا را در پست هافبك دفاعی بازی دادم و در ساير مسابقات او فقط دفاع راست تيم من بود.

شفر اما در جديدترين گفتگوی خود از ملاقاتش با كيروش در هتل گفت:« جلسه نبود و اتفاقی در هتل بودیم. ما نشسته بودیم که با کی‌روش سلام و احوال پرسی کردیم. دیدم که کوله پشتی دارد و پرسیدم که از باشگاه برمی‌گردی که پاسخ داد تمرین خوبی داشته است. صبح از اتاقم بیرون آمدم و دوباره او را در لابی هتل دیدم و غافلگیر شدم. چرا نمی‌توانم با کی‌روش صحبتی داشته باشم؟ برای فوتبال ایران، همکاری بسیار مهم است. شاید کی‌روش به طور دقیق ذهنیت وریا غفوری و علی کریمی را نداند، اما من می‌دانم و با او صحبت کردم. تیم ملی کاندیدای قهرمانی جام ملت‌های آسیاست.

شفر در اينجا با تعامل قصد دارد جلوی خط خوردن ووريا غفوري را از تيم ملي بگيرد. اتفاقی كه در جام جهانی رخ داد و سورپرايز بزرگ خط خورده ها بعد از سيدجلال حسينی ، دفاع راست استقلال بود.