نقل و انتقالات | مسلمان دوباره قرمزپوش می‌شود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه لحظه؛ محسن مسلمان، هافبک ۲۷ ساله فوتبال ایران که سابقه بازی در تیم‌های فولاد خوزستان، پرسپولیس تهران و … دارد و ابتدای لیگ هجدهم با عقد قراردادی یک ساله و یک سال مشروط به سبزپوشان اصفهانی پیوست، در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.

او در نیم فصل نخست در بیشتر بازی‌ها برای ذوبی‌ها بازی کرد اما در طول نیم فصل نخست به مشکلاتی خورد و اکنون ساز جدایی کوک کرده است. قرارداد ابتدای فصلش با ذوب‌آهن حدود یک میلیارد تومان بود اما به دنبال فسخ قرارداد و جدایی است و به نظر می‌رسد مسئولان این باشگاه با این بازیکن توافق می‌کنند تا به تیم مورد نظرش بپیوندد.

طبق شنیده‌ها او دیگر علاقه‌ای به همکاری با ذوب‌آهن ندارد و احتمال دارد به فولاد بپیوندد. ذوب‌آهن تاکنون محمدرضا خلعتبری را جذب کرده و درصدد جذب یک بازیکن خارجی است. ذوب‌آهن پس از اینکه اردویی را در اهواز برگزار کرد و چند بازی دوستانه انجام داد، درصدد است تا باز هم دیدار‌های تدارکاتی انجام بدهد.

این تیم با هدایت علیرضا منصوریان در نیم فصل نخست لیگ برتر ۱۳ امتیاز کسب کرد و در رده چهاردهم جدول قرار دارد و باید در هفته شانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه غدیر به مصاف استقلال خوزستان برود. از فولاد خوزستان به عنوان مقصد بعدی او یاد می‌شود و این احتمال وجود دارد که مسلمان شاگرد افشین قطبی شود.