واکنش تند سرپرست پرسپولیس به حاشیه‌سازان/ به کسی باج نمی‌دهم


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، در خصوص روزهای نخستین مدیریت خود در این باشگاه و همچنین اعتصاب بازیکنان به دلیل پرداخت حداقل مطالبات آنها گفتگویی را انجام داد که نشان می دهد سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس برخلاف اخبار منتشر شده درباره جدایی زودهنگام خود از این باشگاه قصد رفتن ندارد.

در سه‌روز اولین خواسته ها را برآورده کردم

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقات رخ داده از روزی که سکان هدایت این باشگاه را بر عهده گرفته است گفت: به هیچ کس و هیچ چیز جز مسائل تیم فکر نمی کنم. از همان ثانیه اول که پشت میز نشستم تمام افکارم را معطوف به باشگاه کردم. به تمام اعضا گفتم که نیازی نیست به حواشی فکر کنید. روی مسائل حاشیه ای هم کار نمی کنم که بخواهم اتمسفر مدیریتی را برای خودم خوب کنم. بلکه همه چیز در باشگاه سر جایش قرار دارد. در شرایطی که خیلی ها نگران تغییر مدیریت بودند سعی کردیم اجازه ندهیم بحران در تیم به وجود بیاید.

عرب ادامه داد: در همین سه روز که مدیریت باشگاه را به من سپردند سعی کردم نخستین وعده ها را برآورده کنم. خوشبختانه توانستیم به تعهدات اولیه خود عمل کنیم تا اعضای تیم با آرامش به تعطیلات نیم فصل بروند. انصافا تمام بازیکنان برایمان سنگ تمام گذاشتند.  کوچکترین کاری که می توانستیم انجام دهیم این بود که بخشی از بدهی ها را پرداخت کنیم. خودم را مکلف به این موضوع دانستم و این کار را هم انجام دادم.

آقایان نگران حاشیه نباشند چون حاشیه نداریم
وی درباره حاشیه های به وجود آمده در روزهای گذشته اظهار داشت: باور کنید کوچکترین حاشیه ای نداریم. همین امروز به باشگاه ما بیایید. همه چیز شفاف است. آقایان نگران حاشیه ها نباشند چون حاشیه نداریم. با آرامش و تمرکز بالا کار را پیش می بریم تا بدانید با تمام توان به فکر موفقیت پرسپولیس هستیم. مدیر بی تجربه ای نیستم که بخواهم به حاشیه‌سازان باج بدهم.

تمرکزم روی اولویت های تیم و برانکوست
سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: علاقه ای ندارم ثانیه ای به مسائلی که وجود ندارد فکر کنم. حاشیه‌سازان شاید در همین ابتدای راه مدیریتی خود بخواهند من را سرکوب کنند اما من کارم را ادامه می دهم. مهم ترین موضوعاتی که به آن فکر می کنم اولویت های تیم و آقای برانکو ایوانکوویچ است. باید راهی برای پرداخت کامل بدهی ها پیدا کنیم و در نقل و انتقالات هم نیازهایمان را برآورده کنیم.

نگران فیلم و صوت نباشند چون همه چیز شفاف است
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره انتشار عکسی از جلسه خصوصی وی با پنج بازیکن پرسپولیس تصریح کرد: می خواهند با انتشار چنین اخباری دست به تخریب بزنند. اصلا چنین موضوعاتی صحت ندارد که من با مشاورانم در جلسه بوده ام. تمام اعضایی که در این نشست بودند مسئولان باشگاه هستند. جلسه بسیار خوبی با بازیکنان داشتم. عکسی هم که گرفته شد در سایت باشگاه قرار گرفت و تمام بازیکنان همه چیز را شفاف بیان کردند. وظیفه من هم این است که پاسخ تمام دغدغه های آنها را که بهترین های فوتبال ایران هستند بدهم.

عرب درباره نگرانی بازیکنان از انتشار فایل صوتی از جلسه دیروز تاکید کرد: آنها که نگران نیستند چون دیدند همه چیز چقدر شفاف است. این صحبت ها در شان و شخصیت باشگاه پرسپولیس نیست. هیچ حاشیه ای در کار نیست که بخواهیم با آن مقابله کنیم. آقایان هم نگران این موضوع نباشند. شفافیت در گفتار و عمل مهم ترین موضوعی است که به آن فکر کرده ام.

فعلا چیزی در نقل و انتقالات قطعی نشده است
وی درباره لیست جذب سرمربی پرسپولیس و اقدامات این باشگاه اذعان داشت: در دو شب گذشته تا حوالی ساعت ۲ بامداد امور را دنبال می کردم تا بدون کمترین وقفه ای زمان را از دست ندهیم و بتوانیم خواسته ها را برآورده کنیم. گام های مثبتی هم در این زمینه برداشته شده است اما تا چیزی قطعی نشده است اعلام نمی کنیم.

برخی خبرها خط و ربطی است
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جدایی زودهنگامش از این باشگاه و صحبت های مطرح شده درخصوص حضورش به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز اظهار داشت: این صحبت ها هم همان خط و ربط‌هاست. من رو به جلو حرکت می کنم و در ابتدای حضورم در اینجا طبیعی است که چنین رفتارهایی هم از سوی برخی افراد ببینم. فعلا توجهی به آنها ندارم. تمرکز مجموعه باشگاه روی حل مسائل است و نمی خواهیم آرامش خود را بی دلیل از دست بدهیم.

فرصتی برای به حاشیه رفتن ندارم
سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: فرصت ندارم به حاشیه ها فکر کنم. مسائل مهم تری وجود دارد که من و تمام ارکان باشگاه به فکر حل و فصل آن هستیم. بازیکنان تیم از جان مایه گذاشتند و باید کمترین دغدغه را برای ادامه فصل داشته باشند. برانکو هم عیار خود را نشان داده است و همه افکارمان را معطوف به حل مشکلات کرده ایم. من وقت ندارم به حاشیه ها فکر کنم و مدام پاسخگوی اخبار کذب باشم.

منبع: مهر