پاشازاده محروم شد

کمیته انضباطی رای خود درباره بازی‌ بین چوکا و خوشه طلایی ساوه و هم‌چنین بازی تیم‌های بادران تهران و پرسپولیس پاکدشت را صادر کرد.

به گزارش شبکه لحظه : دیدار تیم‌های خوشه طلایی ساوه و چوکای تالش از سری رقابت‌های لیگ دسته دوم برگزار و از سوی علیرضا بهمنیار، تدارکات تیم چوکای تالش تخلفاتی مبنی بر فحاشی که منجر به اخراج وی شد، صورت گرفت. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است.

علی اصغر رسول‌زاده، سرمربی تیم چوکای تالش به دلیل رفتار بد در قبال مقامات رسمی مسابقه، به توبیخ کتبی و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

درباره تخلف انتسابی مجتبی رستمی، بازیکن تیم چوکای تالش مبنی بر دریافت کارت قرمز، با توجه به این که گزارش موید رفتار غیر ورزشی ایشان و نقض مقررات انضباطی نیست، حکم بر برائت ایشان صادر می‌شود.

دیدار تیم‌های بادران تهران و پرسپولیس پاکدشت از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار و از سوی تماشاگران تیم بادران تخلفاتی مبنی بر اهانت و پرتاب سنگ و بطری  آب  به سوی داوران که با اصابت به سر داور چهارم منجر به مصدومیت وی شد، این تیم به برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگر در دیدار خانگی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ( این رای قابل تجدید نظر است)

ضمنا یکی از هواداران تیم بادران که برادر سرمربی تیم معرفی شده، به سوی داور حمله‌ور و وی را مضروب کرده است که پرونده در این خصوص مفتوح و پس از حضور وی در کمیته انضباطی جداگانه نسبت به وی تصمیمات لازم صورت خواهد گرفت.

رضا یادگاری، مربی بادران تهران نیز به دلیل اعتراض و اهانت به داور که منجر به اخراجش شد، وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

امیر خانگی، تدارکات تیم بادران تهران به دلیل اهانت و اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مهدی پاشازاده، سرمربی تیم فوتبال بادران تهران به دلیل اعتراض به تصمیم داور که منجر به اخراجش شد و اهانت به داوران و تکرار تخلفات پس از اتمام مسابقه، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

این آرا قطعی است.

منبع : سایت رسمی فدراسیون فوتبال