پیروزی هیرو مقابل دانشگاه آزاد در لیگ بسکتبال بانوان

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، در هفته دهم و پایانی لیگ برتر بسکتبال بانوان در مرحله گروهی که امروز( پنجشنبه) و از ساعت یازده صبح آغاز شد تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و هیرو به مصاف هم رفتند تا صدرنشین گروه اول لیگ مشخص شود. هیرو در این دیدار موفق شد با نتیجه ۵۲ بر ۴۸ به پیروزی برسد.

پالایش نفت آبادان دیگر تیم گروه اول نیز میزبان شاگردان نیکا بیک لیک لی در دانشگاه گلستان بود و موفق شد با نتیجه ۸۳ بر ۶۴ به پیروزی برسد تا همچنان در جایگاه سوم جدول رده بندی گروه اول قرار داشته باشد.

اما در گروه دوم تیم های نامی نو و گروه بهمن برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند تا در مجموع با ۹ پیروزی و یک شکست کار خود را برای قهرمانی در پلی آف آغاز کنند. در گروه دوم هیچ تیمی توانایی مقابله با نامی نو و  گروه بهمن را نداشت و تک شکست این دو تیم برابر همدیگر رقم خورده که از مجموع دو دیدار رفت برگشت سهم هرکدام یک پیروزی و یک شکست بوده است.

در پایان مرحله گروهی لیگ بسکتبال بانوان از هر گروه چهار تیم به پلی آف برای کسب عنوان قهرمانی راه پیدا کردند که پس از یک هفته استراحت و از اول بهمن ماه رقابت خود را آغاز می کنند.


تیم هایی که به پلی آف  صعود کردند  به شرح زیر است:
گروه الف
هیرو، ۱۹ امتیاز
دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۸ امتیاز
 پالایش نفت آبادان، ۱۷ امتیاز
دانشگاه گلستان، ۱۴ امتیاز

گروه ب
گروه بهمن، ۱۹ امتیاز( به دلیل گل زده بیشتر نسبت به نامی نو صدرنشین شد)
نامی نو اصفهان، ۱۹ امتیاز
خانه بسکتبال بندرعباس، ۱۴ امتیاز
صدرا شیراز، ۱۳ امتیاز

در مرحله پلی آف تیم های هیرو( صدرنشین گروه اول) با صدرا( تیم چهارم گروه دوم)، دانشگاه آزاد با خانه بسکتبال بندرعباس، پالایش نفت آبادان با نامی نو اصفهان و دانشگاه گلستان با گروه بهمن به رقابت می پردازند. این بازی ها با صورت رفت و برگشت و به صورت ۲ برد از سه بازی برگزار می شود که اگر تیم ها بعد از دو بازی رفت و برگشت به تساوی یک بر یک رسیدند بازی سوم برگزار می شود تا تیم صعود کننده به مرحله بعد مشخص شود.

نتایج بازی های هفته دهم:

دانشگاه آزاد اسلامی ۴۸ _ هیرو ۵۲
پالایش نفت آبادان ۸۳ _ دانشگاه گلستان ۶۴
باژوند بوشهر ۴۷_ شرکت ملی گاز ۵۳
صدرا شیراز ۶۲ _ نامی نو اصفهان ۸۵
نارسینا تهران ۵۶ _ گروه بهمن ۸۳
خانه بسکتبال بندرعباس ۷۱ _ پاژ  ۵۱

منبع: ایسنا