Home توپ و تور پینگ‌پنگ‌بازان ما به مرز آمادگی رسیده‌اند/ تنها برای کسب مدال به مسابقات...

پینگ‌پنگ‌بازان ما به مرز آمادگی رسیده‌اند/ تنها برای کسب مدال به مسابقات جهانی فنلاند نخواهیم رفت

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان گفت: شناخت نسبی نسبت به حریفان داریم. البته هدف ارائه یک بازی خوب است و صرفا برای کسب مدال نمی رویم.

به گزارش  شبکه لحظه:

حمیده ایرانمش، سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان، در مورد وضعیت کلی تیم پیش از حضور در تور جهانی فنلاند عنوان کرد: اردوهای تیم  از ۱۳ آبان آغاز شد و تا ۱۲ آذر ادامه خواهد داشت. مهشید اشتری و ندا شهسواری، نمایندگان ما در این مسابقات خواهند بود. خوشبختانه تمرینات خوبی را انجام دادیم و هر دو پینک پنگ باز ما به مرز آمادگی لازم رسیدند.

وی ادامه داد: البته شیما صفایی و پریناز حاجیلو هم در اردو حضور داشتند اما به دلیل آسیب دیدگی که برایشان پیش آمد مقرر شد آن ها به مسابقات دیگری اعزام شوند. این دو بازیکن چون در یک هفته نمی‌توانستند به آمادگی لازم برسند در نتیجه تصمیم گرفته شد به این مسابقات اعزام نشوند و بعدا در مسابقات بزرگسالان  یا جوانان شرکت کنند.

ایرانمش درمورد شناخت از حریفان و شانس کسب مدال اظهار کرد: در این تور جهانی حدود90 بازیکن از اکثر کشورهای مطرح دنیا حضور دارند. شناخت نسبی نسبت به حریفان داریم. البته هدف ارائه یک بازی خوب است و صرفا برای کسب مدال نمی رویم.

منبع:خبرگزاری برنا