چنگیز: خودباوری و انسجام استقلال در بازی با پدیده باید مضاعف تر شود

چنگیز: خودباوری و انسجام استقلال در بازی با پدیده باید مضاعف تر شود


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، مهاجم ملی پوش و گلزن خوش تکنیک اسبق استقلال ضمن ابراز خرسندی از بهبود روند حرکتی تیم استقلال گفت : در سه بازی اخیر ، طراوت و کیفیت استقلال امیدوار کننده بود و امیدوارم در بازی حساس پنجشنبه مقابل تیم پدیده این فاکتورها نیز به نمایش در آید و تفکرات شفر بتواند مثمر ثمر واقع شود.

عبدالعلی چنگیز افزود: واقعیت این است که سه حریف اخیر استقلال از نظر سطح کیفی پایین تر از تیم پدیده هستند ولی بهر حال خودباوری و انرژی و عزم بازیکنان قابل ستایش است و بنظر می رسد اگر این انسجام تداوم داشته و مضاعف تر شود ، کسب سه امتیاز در دیدار آتی مقابل نماینده مشهد دور از دسترش نباشد.

این پیشکسوت نام آشنا در ادامه تصریح کرد : امتیازات تیم های بالای جدول نزدیک است و به باور بنده در صورت برتری بر پدیده ، تیم استقلال می تواند حتی بعنوان یک مدعی جدی مطرح شود. جدیت جوانان قابل ستایش است و اگر این دسته از بازیکنان با نفرات پخته و باتجربه بخوبی با هم هماهنگ شوند ، استقلال توانایی و پتانسیل آن را دارد که بهتر از گذشته به میدان بیاید و انتظار هواداران خود را اجابت کند.

چنگیز با اشاره به اینکه حرکت روبه جلو و اعتماد بنفس استقلال باعث امیدواری است ، اضافه کرد : از یاد نبریم که حفظ این سطح و این فرمول تا زمان برگزاری نیم فصل دوم سخت تر است و پس از اتمام بازی با پدیده ، کادر فنی استقلال باید بگونه ای مهندسی کند که نفرات تیم آمادگی ذهنی و خودباوری کنونی را از دست ندهند .

منبع: سایت باشگاه استقلال