کاپیتان سپاهان امشب به اردوی آنتالیا اضافه می‌شود

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، روز گذشته بازیکنان سپاهان اولین جلسه تمرینی را در کمپی به نام توپکاپی برگزار کردند. آنها امروز صبح در کمپی دیگر تمرین کردند و تمرین نوبت عصر را در ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در کمپ دیگری برگزار می‌کنند، چون محل اقامت سپاهان از آب و هوای خوبی برخوردار است، مورد توجه تیم‌های مختلفی از ترکیه و همچنین اروپای شرقی قرار دارد، به همین خاطر تیم‌های زیادی در این منطقه اردو می‌زنند. کمپ‌های تمرینی متعددی در اطراف هتل ملاس‌لارا وجود دارد تا تیم‌های ورزشی که به این محل می‌آیند از امکانات بسیار خوب آنها استفاده کنند. تمرینات تیم‌های مختلف به صورت گردشی در این کمپ برگزار می‌شود و تیم‌ها طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده از این کمپ‌ها استفاده می‌کنند.

امیر قلعه‌نویی که در تمرین نوبت صبح امروز سپاهان حاضر نبود، تمرینات نوبت عصر را زیر نظر خواهد گرفت. 

مهدی کیانی کاپیتان سپاهان اصفهان که به علت مشکلات مالیاتی نتوانسته بود همراه تیم به ترکیه سفر کند، از امشب به اردوی این تیم اضافه می‌شود و از فردا در کنار سایر بازیکنان به تمرین خواهد پرداخت.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تیم سپاهان اولین بازی تدارکاتی را در اردوی ترکیه، فردا و از ساعت ۴ بعدازظهر به وقت محلی مقابل تیم اسکوپبی مقدونیه برگزار خواهد کرد. 

منبع: فارس