کره‌جنوبی چهارمین تیم شرق آسیا دریک چهارم


به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا از ساعت 16 و 30 کره‌جنوبی و بحرین در ورزشگاه آل راشد به مصاف هم رفتند.

دیدار دو تیم  در 90 دقیقه با تساوی یک بر یک انجامید در نیمه اول وقت‌های اضافه کره به گل رسید تا در نهایت بازی با نتیجه 2 بر یک به سود کره جنوبی خاتمه یابد و چهارمین تیم شرق آسیا در یک چهارم نهایی شود. 

کره که بازگشت سون در خط حمله زهردار نشان می‌دهد در بیشتر زمان بازی مالک توپ و میدان بود و در نقطه مقابل بحرین در ضد حمله خطرناک نشان می‌داد.در نیمه اول کره چند موقعیت مناسب ایجاد کردو در نهایت در دقیقه 44 تنها یکبار از لایه‌های دفاعی بحرین عبور کرد.

با آغاز نیمه دوم کره بازهم برای تضمین برتری و رسیدن به گل دوم بهترین دفاع را در حمله می‌دید.در نقطه مقابل بحرین پشت دفاع کره را تنها با حضور یک مهاجم نشانه گرفته بود و با پاس‌های بلند پشت دفاع سعی به غافلگیر کردن کره‌ای‌ها داشت که در نهایت در دقیقه 77 محمد سعد ال رمیحی تلاش بحرینی‌ها را به ثمر رساند تا بازی در 90 دقیقه با تساوی خاتمه یابد و مصاف دو تیم به وقت‌های اضافه کشیده شد.

کره در دقیقه 107 توسط کیم جین سو به گل  دست یافت و در نیمه دوم وقت‌های اضافه هم توانست حریف را کنترل  و درنهایت سد محکم بحرینی‌ها را کنار زده وراهی یک چهارم شود.