گرشاسبی: پرچم ژاپن نقطه تاریک امشب بود

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید پرچم ژاپن را در ورزشگاه دیده است.

به گزارش لحظه

  حمیدرضا گرشاسبی بعد از تساوی بدون گل پرسپولیس و تراکتورسازی با بیان اینکه بازی هجومی و خوبی را در ورزشگاه آزادی نظاره کرده است، گفت: متاسفانه نتیجه مطلوب را کسب نکردیم.

او درباره فحاشی هوداران دو تیم در ورزشگاه و دامن زدن تراکتوری‌ها به این موضوع گفت: من قضاوت را به مردم می سپارم و نیازی به صحبت من نیست. ما کاری به شبکه های مجازی نداریم. سایت باشگاه مرتبا هواداران را به آرامش و تشویق بازیکنان دعوت کرد. دنبال تنش نیستیم. از نظر فنی تیم ما مشکلی ندارد. ما تیم قدرتمند و خوبی هستیم. نیازی نداریم وارد حاشیه شویم و از طریق حواشی تیم مقابل را تضعیف کنیم. این مسائل در مرام و مسلک ما نیست. همه دیدیم که چه اتفاقی رخ داد.

وی پس از چندین مرتبه سوال درباره به نمایش در آمدن پرچم ژاپن روی سکوهای تراکتورسازی، گفت: پرچم ژاپن خیلی بزرگ به چشمم آمد.

مدیرعامل این باشگاه در واکنش به اینکه گفته می‌شود با به جریان افتادن پرونده خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس، می‌تواند در ستمش باقی ماند و مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان نشود، تاکید کرد: من در جریان این مسائل نیستم. ما کم فروشی نمی کنیم. با تمام وجود برای هواداران و پرسپولیس عزیز کار می کنیم. هر بار تکلیف از روی دوش ما برداشته شد، یا علی می‌گوییم و هوادار ساده می شویم و تیم را تشویق می‌کنیم.

گرشاسبی درباره ورود بیش از حد هواداران تراکتورسازی به ورزشگاه آزادی گفت: بخشی که برای هواداران تراکتورسازی در نظر گرفته شده بود، بیش از حد بود. نباید بیشتر از ۱۰ درصد وارد ورزشگاه شود. ما هم گلایه مند هستیم.