گزارش نخستین تمرین استقلال پس از اعتصاب + عکس

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، نخستین تمرین استقلال پس از بازگشت بازیکنان از مرخصی نیم‌فصل، امروز (چهارشنبه) از ساعت ۱۱ در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد. در این جلسه تمرین، فرهاد مجیدی کاپیتان محبوب و مربی جدید استقلال حاضر شد تا رسما کار خودش را به عنوان دستیار جدید وینفرد شفر، سرمربی استقلال آغاز کند.

پیش از آغاز تمرین، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در جمع بازیکنان حاضر شد و به آن‌ها قول مساعد داد که مشکلات مالی باشگاه حل می‌شود و آن‌ها به حق و حقوق عقب افتاده‌شان می‌رسند. بازیکنان استقلال پیش از این به خاطر عدم دریافت پرداختی از باشگاه دست به اعتصاب زده بودند و در تمرین و تست پزشکی استقلال حضور پیدا نکردند. همچنین مدیرعامل اعلام کرد که کاروان استقلال بالاخره جمعه یا شنبه پیش رو برای برگزاری اردوی تدارکاتی عازم دوحه قطر می‌شوند.

پس از اتمام صحبت‌های فتحی، بازیکنان خودشان را گرم کردند تا آماده آغاز تمریناتشان شوند. آن‌ها سپس به پاسکاری ترکیبی پرداختند و در ادامه در دو گروه، زیر نظر شفر، فوتبال درون‌تیمی برگزار کردند. نکته جالب درباره تمرین امروز، تمرین فرهاد مجیدی به همراه تیم بود. مجیدی که خسرو حیدری و فرهاد مجیدی را به عنوان دو هم‌تیمی و دوست خود را در بین بازیکنان استقلال می‌دید، آماده شد و به همراه آن‌ها تمرین کرد.

در ادامه تصاویری از تمرین امروز آبی‌پوشان را مشاهده می‌کنید:

منبع : ایسنا