گفتگو ورزش و جوانان با مدیران بازنشسته

وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه‌ای به روسای فدراسیون‌ها و مدیران ادارات کل ورزش استان‌ها و هیات‌های ورزشی بازنشسته خواست تا نسبت به تعیین تکلیف وضعیت‌شان اقدام کنند.

به گزارش شبکه لحظه و به نقل از ایسنا، پس از نهایی شدن تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگی و لزوم اجرایی شدن آن تا ۲۸ آبان سال جاری، وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه‌ای رسمی به تمامی مدیران ادارات کل ورزش و جوانان استان‌های بازنشسته، روسای فدراسیون‌ها و نیروهای ستادی وزارت ورزش و جوانان مشمول این قانون از آنها خواسته است تا سریعا نسبت به تعیین تکلیف خود اقدام کنند.

براساس اعلام وزیر ورزش و جوانان، قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها به صورت کامل در کلیه سطوح ورزش و جوانان اجرا خواهد شد و همه افراد مشمول این قانون ملزم به تمکین از آن هستند.

در این ابلاغیه از ۱۲ تا ۱۳ رئیس فدراسیون و همچنین تمام مدیرانی که در ورزش کشور فعال هستند اما شامل قانون بازنشستگی می‌شوند خواسته شده تا در مهلت مقرر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود از جمله استعفا یا ارائه مشمولیت‌های خاص مدنظر قانون اقدام کنند.

تغییرات جدید اعمال شده در قانون بازنشستگی که به تصویب مجلس و تایید شورای نگهبان رسید، در راستای تغییر نسل در مدیریت بخش‌های مختلف کشور تنظیم و ابلاغ شده و همه نهادهای بازرسی، قضایی و نظارتی نیز بر اجرای آن نظارت دارند.