گواردیولا: رقابت با لیورپول برای قهرمانی مثل رقابت نادال – فدرر است

سرمربی منچسترسیتی، رقابت این تیم با لیورپول در راه قهرمانی را به رقابت دو تنیسور مشهور جهان تشبیه کرد.

به گزارش شبکه لحظه:

به نظر می رسد رقابت برای قهرمانی در این فصل لیگ برتر بین منچسترسیتی و لیورپول باشد. دو تیمی که با گذشت ۱۳ هفته از رقابت‌های لیگ برتر بدون شکست بوده است.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی درباره رقابت برای قهرمانی در لیگ برتر گفت: ما به خوبی می‌دانیم که لیورپول تیم خوبی است و اگر ما یک هفته خوب نباشیم جایگاه خودمانم را از دست خواهیم داد. دقیقا مانند رقابت نادال و فدرر. وقتی یکی از تنیسورها خوب نباشد، تنیسور بعدی بهتر می‌شود. رقابت این دو با هم باعث می‌شود تا آنها بهتر از قبل شوند.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: نیازی به بازیکنانم نیست که به آنها بگویم که لیورپول چه تیم خوبی است. لیورپول بازیکنان خوبی دارد و در ادامه تاتنهام، چلسی و آرسنال هم تیم‌های خوبی هستند. خوشبختانه این هفته توانستیم برنده از زمین خارج شویم ولی من نگران هستم که بازیکنانم این همه تمجید از خودشان را در رسانه ها نخوانند چون ممکن است مغرور شوند.

منچسترسیتی بعد از بازی برابر لیون در لیگ قهرمانان اروپا باید در لیگ برتر برابر بورنموث قرار گیرد. شاگردان گواردیولا که تیم بدون شکست این فصل لیگ برتر بودند در ادامه با واتفورد بازی خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا