محرومیت فوری برای 4 عضو تیم والیبال سایپا

فدراسیون والیبال، چهار بازیکن و اعضای کادر فنی تیم نوجوانان سایپا را از حضور در سالن مسابقات محروم کرد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، مرحله نهایی لیگ برتر والیبال نوجوانان در حالی روز جمعه با برگزاری در سالن شهدای اردهال کاشان پیگیری شد که در نخستین مسابقه نیمه نهایی، تیم‌های پیکان و سایپا به مصاف یکدیگر رفتند که پیکانی‌ها سه بر صفر حریف خود را شکست دادند و به دیدار نهایی راه‌ یافتند.

در پایان این دیدار، بازیکنان و اعضای کادرفنی سایپا نسبت به عملکرد داوران اعتراض ‌هایی داشتند که رفتار آن‌ها بر اساس گزارش ناظر فدراسیون والیبال مناسب نبوده است.

کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال بر اساس گزارش ناظر مسابقه، دو بازیکن و دو نفر از اعضای کادر فنی تیم والیبال نوجوانان سایپا را تا تشکیل کمیته انضباطی از حضور در سالن مسابقات محروم کرد.

سایپا که این روزها در لیگ برتر والیبال بزرگسالان هم نتایج چندان مناسبی نگرفته و این فصل به خاطر جدایی سرمربی و برخی ستاره‌های خود درگیر حاشیه بوده، حالا در رده نوجوانان نیز به حاشیه دچار شده است.

برخی معتقدند تغییرات مدیریتی متعدد و کنار رفتن افرادی همچون حبیب مصطفی مدبر و حبیب کاشانی باعث چنین اتفاقاتی در تیم والیبال سایپا شده؛ تیمی که در همه رده‌ها معمولا جزو مدعیان و فینالیست ها بوده است.

حالا باید دید مدیرعامل و افرادی که در حال حاضر مدیریت را به دست دارند، چه تصمیمی در قبال درگیری در رده سنی پایه و نگرفتن نتایج مناسب در تیم والیبال بزرگسالان خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید :
تاریخ برگزاری مرحله نهایی لیگ والیبال نشسته مشخص شد
گاف عجیب فدراسیون والیبال/ توقف یک ساعته در دیدار دو تیم فولاد و خاتم
بحران سرمربی تیم ملی والیبال ایران در سرزمین تزارها

انتهای پیام/