ساغلام:فردا ماندن ما در لیگ برتر قطعی می‌شود

سرمربی ترکیه ای تراکتور می گوید آرزوی من این است دیداری شود که تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند و دیدار جوانمردانه‌ای باشد.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، ارتوئرول ساغلام، سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از بازی اظهار کرد: طبیعتا در سه هفته اخیر با دو پیروزی و یک مساوی، از انتهای جدول جدا شدیم. فردا هم یک بازی سخت مقابل یک حریف سرسخت خواهیم داشت. وقتی مشکلات تراکتور را از ابتدای فصل مرور می کنیم و بنابر نتایجی که رقبای ما در انتهای جدول می گیرند، بازی فردا با ذوب آهن می تواند فینال این فصل برای ما باشد. در نتیجه از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی هستیم. فردا سعی می کنیم بازی با ذوب آهن را مانند آخرین دیدار برای قهرمانی یا یک فینال ببینیم و برای آن بجنگیم و کار را تمام کنیم.

وی ادامه داد: خدا را شکر برای بازی فردا هیچ محرومی نداریم. وضعیت مصدومان ما روز به روز بهتر می‌شود. آقای سعید واسعی را با خودمان به اصفهان آوردیم. اکبر ایمانی و علی فتحی نیازمند زمان هستند. البته ایمانی تمرینات خود را شروع کرده است. من بر این باور هستم که هر مسئولیتی به بازیکنان محول شود، مسئولیت پذیر خواهند بود. به نظرم دو تیم می خواهند یک بازی خوب را انجام دهند و بتوانیم بازی خوبی را ببینیم.

سرمربی ترکیه‌ای تراکتور گفت: با توجه به نتایجی که رقبا می‌گیرند و نتایجی که خودمان دنبال می‌کنیم، ان‌شاء‌الله فردا ماندن ما در لیگ برتر قطعی می‌شود و برای سال بعد فرصت خواهیم داشت.

ساغلام درباره عملکرد مثبت خط حمله تراکتور و ضعف خط دفاعی این تیم در بازی‌های اخیر گفت: سوال خوبی پرسیده شد. در شرایطی تیم را تحویل گرفتیم که در ۱۳ هفته اخیر بردی نداشت و سطح روحی و روانی تیم افت کرده بود. از نظر فنی هم تیم شرایط خوبی نداشت. شرایط بدنی و جسمانی بازیکنان خیلی پایین بود. در این شرایط تیم را تحویل گرفته بودیم. به عبارت دیگر ما با ریخت و پاش و مشکلات مواجه شدیم. سعی کردیم مشکلات جسمانی را حل کنیم و سطح فنی را بالاتر ببریم. سعی کردیم از نظر تهاجمی تیم را بهبود ببخشیم و طبیعتا اشتباهات را کمتر کردیم. از نظر تهاجمی تیمی شدیم که موقعیت بیشتری ایجاد می کنیم. فعلا بیش از اینکه گل بخوریم، گل می‌زنیم و می‌توانیم بازی‌های خودمان را ببریم.

وی در واکنش به اینکه او و تیمش در این فصل هیچ دیدار خارج از خانه‌ای را پیروز نشده‌اند، اظهار کرد: آهسته آهسته کارهایی که نمی‌توانستیم انجام دهیم را انجام می‌دهیم. امیدوارم فردا هم برای بار اول یکی از کارهایی که نمی‌توانستیم انجام دهیم، را انجام دهیم و در خارج از خانه یه پیروزی برسیم.

این سرمربی ترکیه‌ای گفت: می‌توانم بگویم که به یک شهر بسیار زیبا آمدیم و خوشحالیم در این شهر هستیم. ان شاء الله با سه امتیازی که فردا کسب می‌کنیم، با شور و شوق زیادی این شهر را ترک می‌کنیم و خوشحالی ما تکمیل می‌شود. آرزوی من این است دیداری شود که تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند و دیدار جوانمردانه‌ای باشد.

تراکتور در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران فردا (شنبه) در اصفهان مهمان ذوب آهن است.

بیشتر بخوانید:

مهاجری: فرصتی برای اشتباه نداریم/باید از اعتبار تیم دفاع کنیم
مربی نساجی: نساجی با ۵۰ درصد توان خودش است/ برای برد…
حسینی: آنالیز خوبی از تیم شهرخودرو داشتیم/خداراشکر بازیکن محرومی نداریم

انتهای پیام/